همه چیز از کارخانه ای شروع می شود که بسیار مدرن است و اخیراً تجهیزات خود را ارتقا داده است. یک کارخانه تولید کننده درب های امنیتی تمام لوازم و ابزار لازم برای تولید درب ضد سرقت را دارد و از آنجایی که تمام تجهیزات در کارخانه مستقر هستند، کنترل کیفیت کامل را نیز در برنامه خود دارد. یکی از دستگاه هایی که اخیراً در تولید درب ضد سرقت ارتقا یافته است، دستگاهی است که برای پانچ استفاده می شود. این دستگاه با پورت AC در مصرف انرژی صرفه جویی می کند و جدیدترین قابلیت های پردازش را ارائه می دهد، همچنین سازگار با محیط زیست است. درب ضد سرقت و چارچوب درب ها بر اساس اندازه گیری سفارشی جوش می شوند. این سازه در برابر نیروی 1040 کیلوگرمی آزمایش شده است، به این معنی که ورود اجباری انسان غیرممکن است.

ساخت درب ضد سرقت

ساختار ورقه ای درب ضد سرقت فولادی است و از بخش های فلزی خمیده بسته و ورق فولادی 1.5 میلی متری از بیرون ایجاد شده است. این بخش توسط یکی از متخصصان کارخانه جوش داده شده است. رنگ آمیزی درب ضد سرقت نیز بخشی از کار است که در آن درب های امنیتی با استفاده از پودر رنگ آمیزی خشک به صورت اسپری رنگ می شوند. قبل از رنگ آمیزی بیشتر، متخصصان رنگ تلاش می کنند از ضخامت و کیفیت رنگ آمیزی با استفاده از یک دستگاه الکترونیکی اطمینان حاصل کنند و  مطمئن شوند که آیا به اندازه کافی درب ضد سرقت خوب رنگ شده یا خیر. همچنین این فرآیند به انعطاف‌پذیری بیشتری را برای اینگونه درها قائل می شود تا قیمت ‌های رقابتی ‌تری را ارائه دهند. زیرا رنگ آمیزی درب ضد سرقت توسط شرکت شخص ثالث انجام نمی ‌شود.

درب-ضد-سرقت
درب-ضد-سرقت

عایق حرارتی و صوتی درب ضد سرقت

درب های امنیتی فولادی با پشم معدنی پر شده اند، زیرا مانند هیچ محصول دیگری نیست. چرا که عایق شگفت انگیزی می دهد که هیچ محصولی از آن برخوردار نیست. مقادیر حرارتی و حذف نویز عالی نیز از جمله شرایط عایق بودن آن است که به تنظیم دما در محیط کمک می کند.

ساختار-درب-ضد-سرقت
ساختار-درب-ضد-سرقت

ورق درب ضد سرقت

ورق خارجی درب در فرآیند ساخت توسط دستگاه CNC که مسیریابی، سوراخ کاری و اره را انجام می دهد، تهیه می شود. طیف وسیعی از طرح ‌های آماده از این ورق ها وجود دارد که شرکت ها و سازندگان آنها را به صورت آماده ارائه می دهند. این تجهیزات قابلیت حک کردن فرز و سه بعدی را نیز دارند. به همین دلیل طرح های سفارشی برای این موارد در دسترس است.

شرکت هایکو دکور در زمینه خدمات طراحی ، بازسازی ، نوسازی ساختمانی با تیم حرفه ای و مجرب فعالیت دارد. برای مشاوره و کارشناسی رایگان باشماره های02144309759-09124060717-09124110825 تماس بگیرید . برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.

 

قفل درب ضد سرقت

برای درب ضد سرقت از قفل های با کیفیت بالا و درجه یک با گزینه های کنترل متعدد استفاده می شود تا میزان امنیت بالاتری را برای آنها ارائه داد. از چرخش کلید ساده گرفته تا ضربه الکتریکی یا حتی اسکنر اثر انگشت بیومتریک از قبیل مواردی هستند که در قفل درب ضد سرقت گنجانده می شود. زنجیر درب امنیتی در صورت درخواست مشتریان نیز ارائه می شود و بخش از قفل در صورت نیاز و درخواست افراد ارائه می شود. درب ضد سرقت آماده برای تحویل نیز در بازار موجود است، این درب ها برای افرادی ارائه می شوند که نیاز به سفارشی سازی محصول ندارند. این درب ها بسته بندی می شوند، به سرعت آماده می شوند و طبق سفارش به مشتریان تحویل داده می شوند.